Maalritööd / tapeetimistööd

Pahteldus, värvimine, tapeetimine, kohtparandused. Alates 8 eur/m2.

Enne maalritööde alustamist vaatame mis pindadega on tegu. Kõik pinnad vajavad erinevaid ettevalmistustöid. Parema nakke saavutuseks karestame liivapaberiga, puhastame pinnad tolmust ja liivateradest ning ka vajadusel krundime.

Näiteks krohvitud ja betoon pindadele kasutame tasandus pahtliks weber vetonit LR fine, mis on polümeersideainel baseeruv seinte ja lagede tasandamiseks mõeldud viimistluspahtel kuivadesse ruumidesse. Varem värvitud ja kipsipindadele kasutame Sheetrocki ja Sadolini pahtleid, mis sobivad hästi koht- ja lauspahteldamiseks kuivades ruumides ning millega võib ka kipsplaadi vuugiteipe, võrke ja tugevdusnurkasi paigaldada.

Välisnurkadesse paigaldame profileeritud alumiinumnurgad, mis lähevad täitepahtli sisse ja teevad nurgad tugevaks. Sisenurkadesse paigaldame vastavalt vajadusele kas paberteibi või võrkteibi. Lisaks paigaldame sisenurkadesse  elastse ja ülevarvitava akrüülmassi, mis vähendab pragude tekkimist.

Et tagada kõige parimat tulemust värvimisel, oleme  valinud Eskaro, Tikkurila ja Sadolini tooted, kuna nende tooted on aastate jooksul ennast tõestanud.

Küsi pakkumist